Сульфат амонію гранульований

%d1%81%d1%83%d0%bb%d1%8c%d1%84%d0%b0%d1%82-%d0%b0%d0%bc%d0%be%d0%bd%d1%96%d1%8e-%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%83%d0%bb%d1%8c%d0%be%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%b9

Сульфат амонію гранульований – мінеральне добриво, яке  містить 21% азоту і 24% сірки.Також гранульований сульфат амонію містить в своєму складі біологічно засвоювані з’єднання заліза.
Отримують сульфат амонію шляхом нейтралізації синтетичним аміаком сірчаної кислоти. І відповідно гранульований сульфат амонія є прекрасним джерелом сірчаного живлення, так як значна частина сірки в рослинах знаходиться у вигляді солей сірчаної кислоти. Амоній, що містить в своєму складі сульфат амонія гранульований, добре доступний рослинам, мало рухливий і не вимивається з грунтів, що забезпечує можливість широкого його застосування як основого добрива, так і під час весняної підгодівлі. Сульфат амонію гранульований в першу чергу доцільно застосовувати для наступних культур:
1. вимогливих до сірки – ріпак, капуста і інші хрестоцвітні культури, гречка, озима і ярова пшениця;
2. що віддають перевагу амонійній формі азоту перед нітратною – картопля, цукровий буряк, кормові культури;
3. що краще виростають при слабокислій реакції грунтового розчину – картопля, льон, чай, соняшник, морква, помідори, щавель, петрушка, ріпа, редька, гарбуз, кабачки, редис, агрус, малина.
Гранульований сульфат амонію є високоефективним азотним добривом, застосування якого забезпечує високу агрономічну і економічну ефективність вирощування основних сільськогосподарських культур. При використанні гранульованого сульфату амонію одночасно ліквідується недолік азоту і сірки в харчуванні рослин, що значно покращує якість виробленої продукції. Слід зазначити, що сірка займає одне з провідних місць серед біогенних елементів після азоту, фосфору і калію. Позитивний вплив сірки на врожай часто залишається непоміченим, оскільки вона впливає не на величину, а на якість продукції.
Вносити сульфат амонію гранульований найкраще навесні в основне внесення під передпосівну культивацію, що дає можливість рівномірного розподілу добрива по полю. Підживлення сільськогосподарських культур сульфатом амонію також ефективні. Крім того, сульфат амонію може додаватися в розчин рідких азотних добрив.
Втрати аміаку при поверхневому внесенні сульфату амонію становлять не більше 1-3%, в той час як у карбаміду і аміачної селітри 25-30% від внесеної кількості азоту. Важливо також те, що азот в сульфаті амонію знаходиться в найбільш доступній формі для рослин і бере участь у формуванні врожаю протягом усього вегетаційного періоду.
При тривалому зберіганні сульфат амонію гранульований не злежується та зберігає сипучість, так як має слабку гігроскопічність. Ціна сульфат амонію гранульованого визначається ринковим сезонним попитом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.