Суперфосфат подвійний амонізований, суперфосфат подвійний гранульований, подвійний суперфосфат. N: P (S) 10:32 (20)

Є універсальним концентрованим гранульованим комплексним азотно-фосфорним добривом без сторонніх домішок, біло – сірого кольору. Не злежується, має 100% розсипчастість, не гігроскопічний, має вирівняний гранулометричний склад, не пилить. Фізіологічно слабокислий.
Технічні характеристики:
Азот, N,% 10
Фосфор, Р205,% 32
Сірка, SО3,% 20
Кальцій, СаО,% 14
Магній, Mg,% 0,5
Розсипчастість,% 100
Спосіб застосування:
Застосовується на всіх видах грунтів і під всі сільськогосподарські культури для основного, передпосівного і припосівного внесення в рядки при посіві.
Застосовується в умовах захищеного грунту разом з азотними і калійними добривами. Завдяки фізіологічній кислотності, це добриво добре себе зарекомендувало на грунтах, насичених основами (чорноземи, каштанові).
Властивості:
Наявність поряд з азотом і фосфором кальцію, сірки і магнію, необхідних для нормального розвитку рослин.
Краща в порівнянні з аммофосом розчинність фосфору, весь фосфор представлений водорозчинній формою.
Гарні товарні властивості при використанні для тукозмішування.
Особливі властивості:
До складу подвійного амонізованого суперфосфату входить кальцій, сполуки якого використовуються для усунення лужності і засоленості грунтів, особливо на грунтах з високою концентрацією натрію, іони якого витісняються з грунтового складу іонами кальцію, лужність грунту зменшується і відновлюється її водопроникність.
До складу подвійного амонізованого суперфосфату входить сірка. Встановлено, що сірка сприяє уповільненню окислювальних процесів в рослинах і підсилює відновлювальні процеси. При цьому підвищується життєстійкість рослин, наприклад, у олійних культур – збільшується вміст жиру в насінні, у зернових – підвищується вміст білка в зерні, що покращує його якість. При відносно низькому рівні азотного живлення дія сірки в більшій частині позитивна за рахунок підвищення надходження фосфору в рослину.
Позитивний вплив сірки часто залишається непоміченим, оскільки вона значною мірою впливає не на величину врожаю, а на його якість. Крім того, зовнішній прояв сірчаного голодування рослин зазвичай маскується майже повною схожістю з ознаками нестачі азотного живлення. Це пов’язано з тим, що азот і сірка мають загальні схожі риси в метаболізмі рослин.
Основними причинами, які змушують в останні роки приділяти підвищену увагу до сірки з метою поліпшення якості зерна, є впровадження в сільське господарство безбаластних, висококонцентрованих добрив і, як правило, переважне застосування азотних добрив, спрямованих насамперед на підвищення врожайності.
У зв’язку зі зменшенням використання простих фосфорних добрив (суперфосфату) в різних грунтово-кліматичних зонах виникає проблема нестачі вмісту сірки. Ця проблема особливо актуальна на грунтах із значною кількістю органічної речовини і уповільненими темпами її мінералізації, а так само на грунтах, в яких вміст органічної речовини (основного постачальника доступних форм сірки) невелика.
Зберігання та транспортування.
Подвійний амонізований суперфосфат не токсичний, пожежо і вибухобезпечний. Випускається в упакованому вигляді в мішках по 50 кг і м’яких контейнерах (біг-бегах) до 0,8 т або без упаковки (насипом).
Зберігається в складських приміщеннях закритого типу. Транспортується всіма видами транспорту в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажів, які діють на даному виді транспорту.
Продукт підданий поверхневій обробці знепилюючою і протизлежуючою речовиною.
Подвійний амонізований суперфосфат – концентроване азотно-фосфорне добриво, що містить:
• фосфор у водорозчинній формі
• азот в амонійній формі (нітратна форма відсутня)
• додаткові елементи живлення: сірка, кальцій і магній.

Ціна на подвійний суперфосфат визначається ринковим сезонним попитом. Тому купити подвійний суперфосфат по більш низькій ціні можливо в міжсезонний період.


Рубрики
  • Рубрик нет
Страницы
Архивы
Календарь
Лента блогов
Прочее