Нітроамофоска, азофоска, нітрофоска, суперагро. Марка NPK 16:16:16, NPKS 16:16:16:6. NPKS 15:15:15:8, NPK 22:11:11, NPK 13:19:19, NPK 21:0,1:21, NPK 17:0,1:28 та ін.

Форма випуску — гранули.
Високоефективне комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво, що містить в засвоюваній формі основні поживні елементи, необхідні для зростання і розвитку рослин, — азот, фосфор, калій. Особливо ефективно на глиняних, піщаних і торф’яно-болотяних грунтах. Нітроамофоска виробляється методом нейтралізації суміші фосфорної і сірчаної кислот аміаком з додаванням хлористого калію і рідкого азотного добрива (КАС), з подальшою грануляцією і сушкою.
Застосування:
нітроамофоска це складне азотно-фосфорно-калійне добриво, застосовується на всіх видах грунтів і під всі сільськогосподарські культури. Азофоска застосовується для основного, передпосівного і місцевого внесення в рядки при посіві, а також для підгодівлі рослин. Добриво нітроамофоска придатно для механізованого внесення до грунту. Продукт негігроскопічний і не злежується. Всі солі, що входять до складу нітрофоски, розчинні у воді. Нітроамофоска пожежо і вибухобезпечна. Нітроамофоска зберігається в закритих сухих і чистих складських приміщеннях, може зберігатися в штабелях. Постачання нітроамофоски здійснюється залізничним і автотранспортом в розфасованому вигляді — в мішках або в м’яких контейнерах типа «big-bag». Ціна азофоски визначається ринковим сезонним попитом. Тому купити азофоску по більш низькій ціні можливо в міжсезонний період.


Рубрики
  • Рубрик нет
Страницы
Архивы
Календарь
Лента блогов
Прочее