Сульфат калію, калій сірчанокислий – це цінне калійне добриво без вмісту хлору, фізіологічно кисле (рН-4), розчинне у воді

Сульфат калію це безхлорне калійне добриво, що містить необхідний для нормального росту і розвитку рослин поживний елемент – калій (50-53% калію), призначене для живлення культур відкритого та закритого грунту з внесенням через будь-які системи зрошення.
Калій підвищує вміст цукрів і вітамінів в вирощуваній продукції, а підгодівлі в кінці серпня-вересня сприяють кращій перезимівлі плодово-ягідних і декоративних дерев і кущів. Добриво сульфат калію використовується на різних грунтах під всі культури, може застосовуватися в умовах захищеного грунту. Сульфат калію придатний для всіх способів внесення: основного (при перекопуванні грунту навесні або восени) і для підгодівлі протягом вегетаційного періоду.
Особливо сульфат калію придатний для культур, чутливих до хлору (картопля, боби, горох, квасоля). Дуже рекомендується для овочів сімейства хрестоцвітних (капуста, ріпа, редис, редька).
Дози внесення калію сірчанокислого:
– Основне внесення (при перекопуванні грунту):
Томати, огірки, квіти-15-20 г/м2
Капуста, буряк, картопля, морква -25-30 г/м2
Суниця -15-20 г/м2
Захищений грунт-30-40 г/м2
– Внесення при посадці:
Плодові дерева-150-200 г на одну посадочну яму
Дози внесення: – Підживлення в період вегетації:
Овочеві культури-10-15 г/м2
– Підживлення після плодоношення:
Суниця – 10-15 г/м2
– Підживлення в період вегетації:
Ягідні чагарники-15-20 г/м2
– У підгодівлі добриво вносять в борозни глибиною 6-8 см зроблені з обох боків від рядків рослин з розрахунку 50-100г / м ².
– У рідких подкормаках 30-40г сірчанокислого калію на 10 л води і використовують на 3-4 м посіву, або на 10-20 рослин, залежно від віку і стану.
Для підгодівлі через системи поливу використовують розчин концентрацією 0,05-0,1% (0,5-1 гр / л). Сульфат калію очищений можна застосовувати разом з іншими добривами в одному розчині (крім містять кальцій).
Під плодові культури в дозі 150-300 г на одне пристовбурне коло в залежності від віку дерева, під кущі 100-200 г на кущ. При підгодівлі навесні для збалансованого харчування рослин разом з сульфатом калію при необхідності додають азотні і фосфорні добрива, а в період дозрівання і в кінці вегетації – фосфорні. Ціна сульфат калія визначається ринковим сезонним попитом. Тому купити сульфат калія по більш низькій ціні можливо в міжсезонний період.


Рубрики
  • Рубрик нет
Страницы
Архивы
Календарь
Лента блогов
Прочее